Hakkımızda

Zeytinal.com Hakkında

2014 yılının sonlarına doğru gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve dijital pazarda zeytinlerimizi sizinle buluşturmayı hedefleyerek “zeytinal.com” fikrini oluşturmaya başladık. Geçen aylarda size en güzel nasıl hizmet edebiliriz gayesinde Ar-Ge çalışmalarımızı yürüterek 2016 yılının sonlarında zeytinal.com e-ticaret sitemizi yayına aldık.

Vizyonumuz

Türk halkının kaliteli, doğal ve leziz zeytini uygun fiyata evinden, işinden veya dilediği her yerden satın alabilmesi, ayrıca Zeytinli Lezzetler sayfamızdaki tarifler ile zeytinin yemeklerinize, içkilerinize ve hayat tarzınız olmasını amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Temel gayemiz 1. kalite ürünlerimizi bizi tanıyan müşterilerimiz haricinde önce tüm Türkiye’ye ve daha sonra tüm Dünya’ya ulaştırmaktır.

Alp Dizren ve Olcay Dizren

Dizren Zeytincilik Hakkında

Hikayemiz 1960’lı yıllarda dedem Mehmet Dizren tarafından Akhisar ve yöresinde halk pazarlarında zeytin ticareti yapmasıyla başladı. Daha sonra Süleymanlı ve çevresindeki arazilerimize zeytin ağaçları ekerek üretici kimliği kazanmaya başladık. 1985 yılına geldiğimizde babam Ahmet Dizren kendi üretimimiz olan ürünlerimizi halk pazarları aracılığı ile tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Ufak yaşlardan itibaren babam ile katıldığım halk pazarları ve zeytin üretim işlemleri sayesinde sektör hakkında detaylı bilgi sahibi oldum. 2009 yılında üniversiteyi bitirdikten sonra aile işimizi devralmaya karar verdim. Ardından yaptığım birçok değişiklik ile Dizren Zeytinciliği daha ileri taşımayı hedefledim. O gün bugündür Dizren Zeytincilik sürekli büyüyen bir yatırım aracı haline geldi. Bu arada üretici ve marka tescil belgelerimizi temin edip hijyenik ortamlarda size en kaliteli ve özel zeytinler üretmeye devam ediyoruz.

Olcay Dizren